Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 17LIS

  Pozivamo socijalne radnike na Radionicu

  Prijava za sudjelovanje na treningu “Sve obitelji su jednake u svojoj različitosti – unapređenje prava djece različitih obitelji” na www.roda.hr Pozivamo vas na radionicu Sve obitelji su jednake u svojoj različitosti – unapređenje prava djece različitih obitelji koja će se održati 24. listopada 2017. godine s početkom u 11.30 sati u prostorima udruge Roditelji u […]

 • 13LIS

  LET glasao za 2018 MEP AWARD!!!

  Danas smo nominirali Biljanu Borzan za nagradu za najboljeg/najbolju EU zastupnika/zastupnicu u područjima zdravlja i rodne ravnopravnosti. Nadamo se njenoj pobjedi !!! Iz teksta nominacije: Mrs. Borzan demonstrated her openness on number of topics, empathy for the vulnerable people and leadership in relation to issues such as an Istanbul Convention that is perceived negatively by […]

 • 13LIS

  Projekt DESIrE

  Projekt DESIrE- Demand for Sexual Exploitation in Europe zajednički provode Sveučilište Vrije iz Brisela, Sveučilište Tilburg, Sveučilište Varšava, Sveučilište Uppsala i Udruga LET. Projekt je financiran sredstvima Europske komisije- Međunarodnog fonda za policiju i provedba traje do 31.12.2018.godine.     Naša misija je doprinjeti sprječavanju trgovanja ljudima za seksualno iskorištavanje kroz fokusiranje na način kako […]

 • 10LIS

  Svjetski dan mentalnog zdravlja – Mentalno zdravlje na radnom mjestu, 10. listopada

    Svjetski dan mentalnog zdravlja   Ove godine 10. listopada po 25. put obilježavamo Svjetski dan mentalnog zdravlja. Svjetska federacija za mentalno zdravlje (engl. World Federation for Mental Health – WFMH) u suradnji sa Svjetskom zdravstvenom organizacijom (SZO) je 1992. godine započela obilježavati Svjetski dan mentalnog zdravlja kako bi se podigla svijest o važnosti mentalnog […]

 • 09LIS

  Globalne konzultacije o socijalnom ugovaranju

  Udruga LET je imala svog predstavnika na sastanku- globalne konzultacije o socijalnom ugovaranju u području prevencije HIV-a, TB-a i malarije. Konzultacije su održane u New Yorku, 5.-6.10.2017.g. u prostorijama Open Society Foundation. Sastanak su zajednički organizirali UNDP, Open Society Foundation i Globalni Fond za borbu protiv AIDS-a, TB i malarije. Iva Jovović je predstavila nastavak […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

LOGO_KAL

Dobrodošli u virtualni pravni kutak!

Ovdje ćete pronaći pravne informacije, odgovore na najčešća pitanja i sadržaje koji se odnose na jednoroditeljske, posvojiteljske obitelji i dugine obitelji, kao i razne druge informacije o pravima roditelja i djece.
Ova internet stranica nastala je kao aktivnost projekta "KALEIDOSKOP - unapređenje prava djece u različitim obiteljima za tolerantnije i raznovrsno društvo".

+385  1  5803 726