Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 28SIJ

  Pravni status i stvarni položaj osoba s duševnim smetnjama

  Udruga LET surađuje na projektu „Pravni status i stvarni položaj osoba s duševnim smetnjama – interdisciplinarni pristup i europske perspektive“, kojeg do 2018. godine provodi Katedra za kazneno pravo, Pravni fakultet u Rijeci. Projekt financijski podupire Hrvatska zaklada za znanost. U projektu, voditelj programa zagovaranja udruge LET sudjeluje kao istraživač gdje će provoditi istraživanja sudske […]

 • 31PRO

  Financijski plan za 2016. godinu

  U Narodnim novinama br. 119/2015 objavljen je Pravilnik o sustavu financijskog upravljanja i kontrola te izrada i izvršavanje planova neprofitnih organizacija. To je posljednji podzakonski akt koji je donesen u kontekstu novog Zakona o financijskom upravljanju i računovodstvu neprofitnih organizacija koji je stupio na snagu 01.01.2015. godine. Prema odredbama Pravilnika, sve neprofitne organizacije koje su […]

 • 25PRO

  Sretan Božić i Nova godina !!!

  Još je jedna uspješna godina za nama. Večeras smo imali malo druženje zaposlenika i naših najbližih suradnika te smo se ukratko prisjetili naših uspjeha. Prošlo je 13 godina od osnivanja Udruge LET i evo nas danas sa 5 zaposlenih osoba, godišnjim prihodima oko milijun kuna, preko 700 direktnih korisnika u vanjskom radu, 2 uspješne web […]

 • 17PRO

  Međunarodni dan borbe protiv nasilja nad seksualnim radnicama

  Danas širom svijeta dvanaestu godinu za redom obilježava se 17. prosinac – Međunarodni dan borbe protiv nasilja nad seksualnim radnicama, a posebno u državama gdje je seksualni rad ilegalan i kriminaliziran.     Obilježavanjem ovog dana se skreće pažnja na zločine počinjene nad seksualnim radnicima diljem svijeta, kao i potrebu za smanjenjem stigme i diskriminacije […]

 • 01PRO

  Obilježen 1. prosinca, Svjetski dan borbe protiv AIDS-a

  U Hrvatskoj  trenutno živi oko 1000 osoba s HIV infekcijom, od čega je oko 250 oboljelih od AIDS-a. Od 1985. godine kada je zabilježen prvi slučaj zaraze HIV-om u Hrvatskoj do sada je ukupno dijagnosticirana 1300 osoba s HIV infekcijom, od čega je dosada umrlo 220 oboljelih, od toga 16 osoba u ovoj godini, pokazuju […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726