Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 20SRP

  Zbog neodgovornih roditelja država troši milijune na privremeno uzdržavanje djece

  Novi Zakon o privremenom uzdržavanju želi prisiliti neodgovorne roditelje, uglavnom očeve, da ispune obvezu plaćanja alimentacije, što je dosad umjesto njih radila država koja je godišnje trošila 29 milijuna kuna kako bi ispoštovala institut zaštite djetetovog zakonskog prava na uzdržavanje. Taj je zakon prvi zasebni propis koji uređuje pitanje privremenog uzdržavanja djece, kada umjesto roditelja […]

 • 23LIP

  Udruga LET je članica NCD Alliance Network!

  Udruga LET postala je članicom NCD Alliance Network . NCD Alliance ujedinjuje mrežu preko 2000 nevladinih organizacija u više od 170 zemalja.  Misija  NCD Alliance je borba protiv nezaraznih bolesti  (engl. NCD, Non – Communicable disease). Nezarazne bolesti su ubojica broj 1 u svijetu. One mogu biti kronične bolesti dugog trajanja i sporog napredovanja ili mogu završiti […]

 • 18LIP

  Obiteljski zakon – nova i pozitivna rješenja, ali provedba izazov

  Novi Obiteljski zakon čiji pojedini dijelovi stupaju na snagu sa 1.09.2014 godine, a usvojen je u Saboru 06.06.2014. godine donosi cijeli niz novih i pozitivnih rješenja, ali isto tako njegova provedba će predstavljati veliki izazov. Udruga LET održala je tribinu o novom zakonu u Slavonskom Brodu 17. lipnja 2014. godine. Možda da prvenstveno pobrojimo dobra i pozitivna rješenja koja predstavljaju veliki […]

 • 09LIP

  Tribina: Novi obiteljski zakon – izazovi i novine

  Udruga LET Vas poziva na  tribinu: Novi obiteljski zakon – izazovi i novine, koja će se održati 17.06.2014. godine s početkom u 11,00 sati u prostorima Hotela Central Slavonski Brod (adresa: Ulica Petra Krešimira IV 45). Tribinu organiziramo s ciljem okupljanja samohranih roditelja, predstavnika institucija, organizacija i udruga iz Slavonskog Broda i Brodsko posavske županije koje u svom […]

 • 09LIP

  Radionica: Izazovi jednoroditeljstva – unapređenje roditeljskih vještina

  Želite li saznati: Kako se uspješno nositi sa izazovima jednoroditeljskih obitelji? Dobiti odgovore na neke od pitanja vezana uz ostvarivanje nekog prava? Kako prevladati neke poteškoće u odgoju djece? Odgovore na ta i druga pitanja dobiti će te na radionici udruge „LET“: „ Izazovi jednoroditeljstva – unapređenje jednoroditeljskih vještina“ Radionica će se održati u utorak, […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726