Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 15TRA

  Odabrani dječji radovi na temu različitih obitelji

  Udruga LET sudjeluje u provedbi projekta KALEIDOSKOP i jedna od aktivnosti je izrada publikacija. Izabrani su dječji radovi na temu različitih obitelji i ti će radovi biti objavljeni u publikacijama. Zahvala svoj djeci, roditeljima, tetama u vrtićima i svima koji su pomogli da zaprimimo puno lijepih crteža !  

 • 11TRA

  Kratki filmić o našem radu

  Udruga LET je u suradnji sa HZJZ-om pripremila kratki film o korištenju supstitucijske terapije.        

 • 04TRA

  Čišćenje i zbrinjavanje infektivnog otpada

  Infektivni otpad je onaj otpad koji sadrži patogene biološke agense koji zbog svojeg tipa, koncentracije ili broja mogu izazvati bolesti u ljudi koji su im izloženi – kulture i pribor iz mikrobiološkog laboratorija, dijelovi opreme, materijal i pribor koji je došao u dodir s krvlju ili izlučevinama infektivnih bolesnika ili je upotrijebljen pri kirurškim zahvatima, previjanju rana […]

 • 04OŽU

  Udruga LET na FACEBOOK-u

  Posjetite nas na Facebook-u: Udruga LET - glavna stranica udruge Zajednica: Posvojenje - sve što ste htjeli znati o posvojenju LET za osobe sa duševnim smetnjama - zaštita ljudskih prava osoba sa duševnim smetnjama POZITIVA - mijenjamo negativne stereotipe u društvu Mladi za mlade II - mladi za mlade protiv ovisnosti, ali progovaramo o mnogim temama za mlade STOP AIDS - […]

 • 26VELJ

  Udruga LET se pridužila Europskoj mreži za smanjenje ranjivosti u zdravlju !!!

  Udruga LET se pridužila Europskoj mreži za smanjenje ranjivosti u zdravlju !!!   Udruga LET se pridužila Europskoj mreži za smanjenje ranjivosti u zdravlju- The European Network to reduce vulnerabilities in health. Bit ćemo prisutni na sastanku u Ateni koji će se održati od 29.02.-01.03.2016. godine.