Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 20SRP

  Globalna deklaracija u borbi protiv HIV/AIDS-a

  Udruga LET potpisnica je globalne deklaracije “The Community Consensus Statement about getting HIV treatment (ART) and using it to prevent HIV” Sam tekst je dostupan na: Community-consensus-statement-English    

 • 21LIP

  Održana edukacija za djelatnike sa mladima: Izbjeglice danas u Europi

  U Berlinu je od 15.-19.06.2016.g.  održana edukacija iz programa ERASMUS + (Mladi na djelu) pod slijedećim imenom: “Let’s explore: Refugees today in Europe: Educational challenges and opportunities for youth workers”. #refugeesinyouthwork   Na navedenoj edukaciji sudjelovalo je 25 predstavnika organizacija koje rade sa mladima  iz 15 europskih država. Navedenu edukaciju vodio je tim eukatora prema […]

 • 09LIP

  Znanje je spas !!!

  Hrvatski zavod za javno zdravstvo u suradnji sa nizom domaćih institucija i nevladinih udruga ponovo pokreće ljetnu kampanju pod sloganom “Znanje je spas !”.     Važno je imati na umu:  

 • 06LIP

  KAKO ŠTITITI I ZAGOVARATI PRAVA DJECE I RODITELJA U RAZLIČITIM OBITELJIMA

  Održana je radionica iz projekta “Kaleidoskop”: „SVE OBITELJI SU JEDNAKE U SVOJOJ RAZLIČITOSTI“  KAKO ŠTITITI I ZAGOVARATI PRAVA DJECE I RODITELJA U RAZLIČITIM OBITELJIMA   Zadar, 2. – 3. LIPNJA 2016.  IMPACT CENTAR, Put stanova bb CILJEVI TRENINGA jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za zaštitu prava roditelja i djece u različitim obiteljima kroz upoznavanje zakonodavnog […]

 • 01LIP

  Objavljen stručni članak o RDS istraživanju

  Udruga LET je sudjelovala u provedbi istraživanja- seroprevalencija HIV-a i Hepatitisa C među korisnicima droga. Navedeno istraživanje provedeno je u razdoblju studeni 2014-veljača 2015 te je sad objavljen rad: Handanagic_RDS_PWID_2016 Istraživanje smo proveli u suradnji sa Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, a financijska sredstva osigurao je Ured Vlade RH za suzbijanje zlouporabe droga. Samo istraživanje […]