Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 05PRO

  Kampanja „ZA JEDNO – obitelj je obitelj“

  Kampanja „ZA JEDNO – obitelj je obitelj“ Kampanja traje tijekom cijelog mjeseca prosinca, a krajem mjeseca, tijekom blagdana objaviti ćemo najponosniju poruku. Podržimo jednoroditeljske i samohrane roditelje u njihovoj hrabroj ulozi koju imaju u svojim obiteljima. Te obitelji trebaju veliku podršku jer su roditelji često sami u svojoj ulozi balansiranja između posla, obitelji, kućanskih poslova, […]

 • 28STU

  Komentari Udruge LET na poreznu reformu

  Na stranicama Porezne uprave (https://www.porezna-uprava.hr/Stranice/Vijesti.aspx) nalazi se prijedlog Zakona o porezu na dohodak. Udruga LET smatra da se na temelju čl. 197. st. 1. ObZ stječe između posvojitelja i posvojenika status srodstva, a ranije čl. 180. st. 2. ObZ je propisano da posvojitelj posvojenjem stječe roditeljsku skrb. Prema tome posvojitelj (u sadašnjem zakonu “usvojitelj”) je […]

 • 22STU

  Mjesec borbe protiv ovisnosti

  Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježava se u razdoblju od 15. studenog do 15. prosinca. Svake godine u navedenom razdoblju obilježavanje se provodi s ciljem upozoravanja cjelokupne javnosti na problem zlouporabe svih oblika sredstava ovisnosti a osobito droga, te se time nastoji potaknuti sve subjekte u društvu na aktivnu borbu protiv ovisnosti i zlouporabe droga poduzimanjem […]

 • 11STU

  Edukacija za zaposlenike centara za socijalnu skrb

  Udruga Let je sudjelovala u provedbi edukacije za predstavnike centara za socijalnu skrb, Pula 8.-9.11.2016 g. Udruge Roda, Adopta, Zagrebpride i Let zajednički provode projekt Kaleidoskop. Više informacija na linku            

 • 10STU

  Udruga LET objavila komentare na nacrt teza o Obiteljskom zakonu

  Udruga LET je objavila komentare na nacrt teza o Obiteljskom zakonu koje je tadašnje Ministarstvo socijalne politike uputilo u javnu raspravu pred više od mjesec dana. Navedene teze su osnova za izradu novog Obiteljskog zakona. Udruga LET je uputila komentare putem sustava e-gradjani koji omogućava javnu raspravu o svakom zakonskom i podzakonskom aktu.   Udruga LET […]