Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 24OŽU

  Godišnji izvještaj za 2014. godinu

  Objavili smo Godišnji izvještaj rada  za 2014. godinu, možete ga skinuti u pdf formatu i pogledati završene, aktualne i buduće projekte.

 • 09VELJ

  Novi i poboljšani Obiteljski zakon!

  Udruga LET je predala komentare na prijedlog Obiteljskog zakona. Podržavamo donošenje Obiteljskog zakona jer smatramo da uvodi cijeli niz novih mehanizama poput Centra za posebno skrbništvo, izjavu volje, napuštanje ideje o potpunom lišavanju poslovne sposobnosti kao što i uvodi djelomičnu, samostalnu te zajedničku roditeljsku skrb. Navedeni zakon također predviđa izvanparnične postupke tijekom brakorazvoda i dogovora o roditeljskoj […]

 • 13SIJ

  Ustavni sud suspendirao novi Obiteljski zakon

  Dana 12. siječnja 2015. godine Ustavni sud Republike Hrvatske rješenjem je pokrenuo postupak za ocjenu suglasnosti s Ustavom Obiteljskog zakona (NN, 75/14). Tim je rješenjem privremeno obustavljeno izvršenje svih pojedinačnih akata i radnji koje se poduzimaju na temelju tog Obiteljskog zakona, te je određena primjena Obiteljskog zakona (NN, 6/03., 17/04., 136/04., 107/07., 57/11., 61/11. i 25/13.). “Ustavni sud, do donošenja […]

 • 24PRO

  Sretan Božić i Nova godina!

  Udruga LET želi svima sretan Božić i da ga provedete baš onako kako želite! Uživajte u blagdanima. Sve najbolje u novoj godini.

 • 18PRO

  Centar potpore posvojiteljskim obiteljima

  Udruga LET objavljuje osnivanje Centra potpore posvojiteljskim obiteljima. Svrha projekta: Razvijanje mreže usluga za posvojitelje i posvojenu djecu koje će doprinijeti podizanju kvalitete njihovog roditeljstva i realizaciji mjera obiteljske politike. Kroz analizu postojećih usluga za posvojitelje, uočili smo kako trenutačno postoje samo radionice za razvoj različitih roditeljskih vještina, dok izostaje postojanje konkretnih usluga za same […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726