Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 18PRO

  Centar potpore posvojiteljskim obiteljima

  Udruga LET objavljuje osnivanje Centra potpore posvojiteljskim obiteljima. Svrha projekta: Razvijanje mreže usluga za posvojitelje i posvojenu djecu koje će doprinijeti podizanju kvalitete njihovog roditeljstva i realizaciji mjera obiteljske politike. Kroz analizu postojećih usluga za posvojitelje, uočili smo kako trenutačno postoje samo radionice za razvoj različitih roditeljskih vještina, dok izostaje postojanje konkretnih usluga za same […]

 • 18PRO

  Testirajte svoje znanje o HIV/AIDS-u

  HZJZ i Udruga Let objavljuju nagradni kviz zdravlja! Rješavanjem kviza provjerite svoje znanje o HIV/AIDS-u i drugim spolno prenosivim bolestima, a prvih deset sudionika koji točno odgovore na sva postavljena pitanja osvojit će majicu s preventivnom porukom. U nagradnom kvizu možete sudjelovati od 15. prosinca do 31. prosinca 2014. godine. Započnite kviz

 • 01PRO

  Svjetski dan borbe protiv AIDS-a

  Svake godine 1. prosinca obilježava se Svjetski dan borbe protiv AIDS-a.  Toga dana usmjerava se pažnja svih stanovnika Zemlje prema AIDS-u kao vodećoj globalnoj prijetnji. Ovom kampanjom obuhvaćene su različite teme i ciljne skupine ljudi, a Svjetski dan borbe protiv AIDS-a obilježava se u gotovo svim državama svijeta. Cilj obilježavanja ovog dana je podizanje svijesti […]

 • 20STU

  Europski tjedan testiranja na HIV: 21.- 28. studeni 2014.

  Europski tjedan testiranja na HIV organiziran je druge godine zaredom od strane raznih organizacija iz Europe s ciljem smanjenja kasnijeg ili prekasnog uspostavljanja dijagnoze zaraze HIV-om nastojeći osigurati svjesnost svog trenutnog HIV statusa kod što većeg broja ljudi. Brošura: Pobjeđuje znanje  Organizatori Europskog tjedna testiranja ukazuju na neugodnu realnost – da većina osoba s HIV-om nije […]

 • 13STU

  Počelo je istraživanje prevalencije HIV-a, hepatitisa C i rizičnih ponašanja kod osoba koje intravenski injektiraju droge – na području Grada Zagreba provodi udruga LET

  Bio-bihevioralno istraživanje među osobama koje injektiraju droge je započelo danas u Zagrebu, Splitu i Rijeci,  u kojem će se raditi istraživanje seroprevalencija HIV infekcije i hepatitisa C u uzorku skupina povećanog rizika, a za koje je kreiran upitnik sukladno preporukama Svjetske zdravstvene organizacije (SZO). Ciljana veličina uzorka: 400 Detalji istraživačkog mjesta: Adresa: Klinika za infektivne […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726