Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 15RUJ

  Angažirajte detektiva kad kupujete nekretnine!

    Udruga LET upućuje apel javnosti i medijima da budu svijesni određenih problema pogotovo vezanih uz kupnju nekretnina i pokretnina od strane bračnih drugova koji su tu imovinu stekli i izgradili za vrijeme braka. Pročitajte cijelo priopćenje

 • 15RUJ

  Očitovanje Ministarstva socijalne politike i mladih

  Udruga LET je uputila zahtjev Ministarstvu socijalne politike i mladih da se očituju o definiciji samohranih roditelja. Evo i očitovanja!

 • 28KOL

  Prosvjedno pismo upućeno Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnog društva

  Udruga LET je potpisnica Dopisa upućenog Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnog društva. Nacionalna zaklada je objavila natječaj za institucionalnu potporu udrugama. Uvidom u Upute za prijavu s opisom osnovnih kriterija i uvjeta za prijavu može se utvrditi kako t. III.2. propisano da se na natječaj za Institucionalnu podršku ne mogu prijaviti „akreditirane udruge za pružanje primarne […]

 • 19KOL

  U slučaju pronalaska infektivnog otpada, najbolje je ništa ne dirati!

    U Zagrebu, 18.08.2014. godine Udruga LET provodi akcije čišćenja okoliša od ovisničkog pribora (igala i štrcaljki) na području grada Zagreba i Zagrebačke županije. Odbačeni korisnički pribor se nažalost vrlo često nalazi u parkovima kao i u okolici škola i dječjih vrtića i kao takav predstavlja stvarni zdravstveni rizik za širu populaciju. Riziku su naročito […]

 • 16KOL

  Udruga LET se uključila u raspravu oko 11 pravilnika vezanih uz Obiteljski zakon

  Dana 16.08.2014. godine predali smo svoje komentare na nacrt 11 pravilnika koji su vezani uz provedbu novog Obiteljskog zakona.  Obiteljski zakon stupa na snagu sa 01.09.2014. godine i potrebno je donijeti cijeli niz pravilnika u jako kratkom roku. Ministarstvo socijalne politike i mladih je sa 18.07.2014. godine objavilo nacrte na svojim web stranicama. U svojim […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726