Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 01PRO

  Obilježen 1. prosinca, Svjetski dan borbe protiv AIDS-a

  U Hrvatskoj  trenutno živi oko 1000 osoba s HIV infekcijom, od čega je oko 250 oboljelih od AIDS-a. Od 1985. godine kada je zabilježen prvi slučaj zaraze HIV-om u Hrvatskoj do sada je ukupno dijagnosticirana 1300 osoba s HIV infekcijom, od čega je dosada umrlo 220 oboljelih, od toga 16 osoba u ovoj godini, pokazuju […]

 • 13STU

  Udruga LET sudjeluje u nacionalnoj kampanji povodom Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a, 1.12.

  Udruga LET u suradnji sa HZJZ-om, Ministarstvom zdravlja, Ministarstvom obrazovanja, znanosti i sporta te cijelim nizom nastavnih zavoda za javno zdravstvo i srodnim udrugama sudjeluje u nacionalnoj kampanji povodom Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a, 1.12. Kampanja se provodi kao i prošlih godina: Oglašavanje B1 plakatima i letcima u vozilima javnog prijevoza – autobusi i tramvaji […]

 • 03STU

  Udruga LET ponovo na HTV-u !

  Udruga LET se i putem javnosti, informiranjem opće populacije i raspravama, također zalaže za prava osoba s duševnim smetnjama. Putem ovog linka možete pogledati sudjelovanje voditelja programa zagovaranja LET-a, g. Kristijana Grđana u emisiji “Vita jela, zelen bor“, datum 2.11.2015.        

 • 28LIS

  LET za osobe sa duševnim smetnjama

  Udruga LET osmišljava moderna zakonodavna rješenja za zaštitu prava osoba sa duševnim smetnjama. S tim ciljem pokrenuta je Facebook zajednica pod nazivom “LET za osobe sa duševnim smetnjama“. Pozivamo stručnjake i aktiviste da nam se pridruže u promjeni zakonodavstva i primjeni najmodernijih međunarodnih pristupa u pobošljanju zaštite osoba sa duševnim smetnjama!!! Osobe s duševnim smetnjama […]

 • 27LIS

  Udruga LET se pridružila Europskom tjednu testiranja na HIV i hepatitis

  U periodu od 20. do 27. studenog 2015. provodit će se europski tjedan testiranja na HIV i hepatitis. Tjedan je to koji vodi do obilježavanja Svjetskog dana HIV/AIDS-a koji je  01. prosinca 2015. To pruža do sada neviđenu priliku za partnere (civilno društvo, zdravstvene organizacije, zdravstvene djelatnike i kreatore javnih politika) diljem Europe da se ujedine na […]

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726