Choose language

EN

Partner za razvoj
zdrave zajednice

Novosti

Sve novosti
 • 17LIP

  Ljetna kampanja: Znanje je spas !

  S ljetom dolaze i vrući dani, a s njima i sezona kupanja, zekanja i godišnjih odmora. No da ne bi i ljeti bilo praznina u znanju, organizirali smo ljetnu kampanju. Morske i ine plaže uvijek nas draže, zato podsjećamo; informiraj i štiti ste kako i moto kampanje kaže. Ljeto je, obzirom da je to obično […]

 • 01LIP

  Prava djeteta – između interesa roditelja i dužnosti države

  U Zagrebu je 28. svibnja 2015. održana godišnja konferencija CRONSEE-a pod nazivom “Prava djeteta – između interesa roditelja i dužnosti države” na kojoj je sudjelovala i predstavnica Udruge LET.  Uz predstavnike institucija pravobranitelja za djecu iz Jugoistočne Europe, okupili su se brojni drugi stručnjaci, predstavnici državne i javne vlasti, organizacija civilnog društva te djeca i mladi, […]

 • 22SVI

  Posvojenje

  Priprema za posvojenje je program edukacije i podrške budućim posvojiteljima  prije zasnivanja posvojenja kojeg će provodit stručnjaci s područja obiteljsko pravne zaštite i posvojenja, a sadržajno će odgovoriti na najvažnija pitanja vezana za postupak posvojenja u Republici Hrvatskoj. Tematski ćemo obuhvatiti zakonske okvire, pravne uvijete, značaj poznavanja vlastitog porijekla za razvoj identiteta, razvojne faze djece kao i […]

 • 19SVI

  Održana 2. sjednica Odbora za praćenje Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014 . – 2020.

  S obzirom da jeusvajanje  kriterija odabira (KO) od strane članova ovog Odbora bio nužan preduvjet za odobrenje planiranih operacija u okviru Operativnog programa i u konačnici za korištenje sredstava, naglasak je bio na točci 4. Dnevnog reda “Predstavljanje i usvajanje metodologije odabira operacija i Kriterija odabira za OPULJP 2014.-2020.” Iva Jovović je članica navedenog odbora. Usvojeni zajednički kriteriji  kojima projektni prijedlog […]

 • 15SVI

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385  1  5803 726