LET > Novosti > Konferencija “Integrirani osuđenici- socijalno pravednije društvo”

Konferencija “Integrirani osuđenici- socijalno pravednije društvo”

Konferencija “Integrirani osuđenici- socijalno pravednije društvo”

Društvo za socijalnu podršku i Udruga LET su organizirali konferenciju pod  nazivom “Integrirani osuđenici – socijalno pravednije društvo” koja se održala dana 28. rujna 2017. godine u Zagrebu.

Konferencija se organizirala u suradnji sa Ministarstvom pravosuđa Upravom za kazneno pravo i probaciju uz financijsku podršku od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku i pod pokroviteljstvom Skupštine Grada Zagreba.

Udruga LET provodi projekt “Razvijanje i jačanje roditeljskih vještina bivših zatvorenika” uz financijsku podršku  Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku .