LET > Novosti > Poziv na radionicu “Osnaživanje žena – unapređenje borbe protiv HIV/AIDS u Hrvatskoj “

Pozivamo Vas da u subotu, 22. prosinca 2007. godine s početkom u 10:30 sati sudjelujete u radionici “Osnaživanje žena – unapređenje borbe protiv HIV/AIDS u Hrvatskoj”. Radionica se održava u prostorijama Udruge LET, Radnički dol 10 (kod Britanskog trga).
Voditelji radionice: Iva Jovović i vanjski (outreach) radnici Udruge LET.

Radionica će biti interaktivna, a podrazumijeva rad u malim skupinama kroz kreativni rad osmišljavanja projekta i razmjene iskustava.

Na radionici ćemo zajednički izrađivati projektni prijedlog Žene i HIV/AIDS s ciljem pokretanja nacionalnog projekta.

Ulaz je slobodan, a predviđeno trajanje radionice je do 14:00 sati sa pauzom za kavu i osvježenje.