LET > Novosti > Poziv na tribinu “Osnaživanje žena – unapređenje borbe protiv HIV/AIDS u Hrvatskoj “

Pozivamo Vas da u četvrtak, 29. studenog 2007. godine s početkom u 11:30 sati sudjelujete na tribini “Osnaživanje žena – unapređenje borbe protiv HIV/AIDS u Hrvatskoj”. Tribina se održava u Novinarkosm domu, Perkovčeva 2, Zagreb

Predavači: dr. Mirjana Lana Kosanović – Epidemiloginja HIV-a, Sanja Cesar – Programi udruge CESI u sprečavanju nasilja nad ženama, Iva Jovović – Ranjivost žena na HIV

Na tribini ćemo raspravljati o aktualnim trendovima u sprečavanju HIV-a u Hrvatskoj i svijetu, a povodom obilježavanja 20. rođendana Svjatskog dana borbe protiv AIDS-a.

Obavijest za medije.