Choose language

EN

LET > Novosti > Sastanak sa predstavnicima HZJZ-a

Sastanak sa predstavnicima HZJZ-a

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385 (0)1 5803 726

let@udruga-let.hr

Sastanak sa predstavnicima HZJZ-a

U utorak 2.7. se u Udruzi održao sastanak sa predstavnicima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Prisustvovali su predstavnici iz Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti, Službe za školsku medicinu, mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti te iz Službe za suzbijanje zlouporabe droga.

Predstavili smo im svoje programe koje provodimo sa svrhom smanjenja HIV-a i zaraznih bolesti, broj naših korisnika i rezultate koje postižemo. Razgovarali smo o mogućnostima daljnjeg napretka i razvoja novih aktivnosti kako bismo u naše programe uključili još veći broj korisnika.

Dane prijedloge ćemo razmatrati prilikom izrade novog operativnog plana Udruge, a još jedan sastanak sa dionicima planiramo i za rujan.