LET > Novosti > Udruga LET sudjeluje u nacionalnoj kampanji povodom Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a, 1.12.

Udruga LET u suradnji sa HZJZ-om, Ministarstvom zdravlja, Ministarstvom obrazovanja, znanosti i sporta te cijelim nizom nastavnih zavoda za javno zdravstvo i srodnim udrugama sudjeluje u nacionalnoj kampanji povodom Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a, 1.12.

Kampanja se provodi kao i prošlih godina:

• Oglašavanje B1 plakatima i letcima u vozilima javnog prijevoza – autobusi i tramvaji (Zagreb, Osijek, Split,  Zadar, Dubrovnik)
  • Ljekarnama promo stup s plakatom + pretinac s letcima
  • Zdravstvenim ustanovama domovima zdravlja
  • Fakultetima (Zagreb, Rijeka, Osijek, Split)

Kampanja će trajati od 15.11. do 15.12. 2015. U okviru kampanje emitirat će se i radio i tv spotovi.

Promotivni spot

Plakati: