LET > Novosti > Potpisivanje ugovora za ESF projekt

Potpisivanje ugovora za ESF projekt

Potpisivanje ugovora za ESF projekt

Danas je u Westinu održano svečano potpisivanje i dodjela ugovora u okviru poziva “Jačanje kapaciteta organizacija civilnog društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu”.

Čast nam je što je Udruzi Let za financiranje odobren projekt “Novi početak” koji ćemo provoditi kroz sljedeća 22 mjeseca, zajedno sa Društvom za socijalnu podršku, koje je naš partner na projektu.

Glavni cilj projekta je stvaranje uvjeta za učinkovitiju resocijalizaciju i reintegraciju počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu, a isto se planira postići

• jačanjem kapaciteta pojedinih udruga
  • umrežavanjem udruga
  • povezivanjem sa dionicima iz raznih institucija te predstavnicima županija i jedinica lokalne uprave.

Samim time se stvara poticajno okruženje za planiranje, provedbu i financiranje projekata koji su usmjereni na reintegraciju i resocijalizaciju počinitelja kaznenih djela u svoju zajednicu.

Veselimo se provedbi projekta jer vrijeme je za #novi_početak!