Choose language

EN

LET > Novosti > Stop TB Partnership

Stop TB Partnership

Udruga LET

Udruga za unapređenje kvalitete življenja

+385 (0)1 5803 726

let@udruga-let.hr

Stop TB Partnership

Udruga Let je postala partner u Stop TB (tuberculosis) partnerstvu.

Partnerstvo za zaustavljanje tuberkuloze djeluje od 2001., a misija je služiti svakoj osobi koja je ranjiva na tuberkulozu te osigurati da visokokvalitetna dijagnostika, liječenje i skrb budu dostupni svima kojima je to potrebno.

Ukupno je preko 1700 partnera, koji se kolektivnim snagama bore protiv tuberkuloze u više od 100 država. Među njima su međunarodne i tehničke organizacije, vladini programi, agencije za istraživanje, zaklade, civilno društvo…

Više informacija o radu partnerstva možete pronaći na web stranici http://www.stoptb.org/.